AKTIVNE TEME
» Vijesti vezane za poljoprivredu
by opg biotrava Yesterday at 21:37

» Agro Dan
by Agro Dan Yesterday at 09:34

» ARONIJA
by Aida Yesterday at 08:55

» Žitna sijačica Poljostroj
by mali ratar 18/7/2017, 18:32

» Kalcizacija
by politicar 17/7/2017, 22:45

» Kotlić , ražanj , roštilj ....
by marijogjulic 17/7/2017, 20:45

» Slama
by marijogjulic 17/7/2017, 20:43

» Bazga
by jeja 16/7/2017, 22:55

» Prodajem Utovarivac stajnjaka - GRAJFER
by poljomarkets 12/7/2017, 12:57

» PRODAJEM BERAC / TRESAC za VISNJE, SLJIVE, MASLINE
by poljomarkets 12/7/2017, 12:48

» abrkili
by abrkili 10/7/2017, 19:08

» Sjetva/žetva pšenice 2016-2017 godine!
by iwanho 10/7/2017, 10:18

» Aronija - berba 2017
by panzer 7/7/2017, 08:28

» Sijačica Amazone D 8 special
by Fidelito 6/7/2017, 11:05

» Pročistać za žitarice
by drazen 2/7/2017, 22:51

» JOHN DEERE 3140
by jd3140 2/7/2017, 19:47

» Sjetva soje 2016god
by marijogjulic 2/7/2017, 12:29

» raktor case 1390
by digitalac1 1/7/2017, 17:31

» Sjetva/zetva uljane repice 2016/2017
by marijogjulic 29/6/2017, 16:33

» Dupli kotači sa kopčama 20.8 R38 520/85 R38
by SteveO 26/6/2017, 22:50

» Claas
by marijogjulic 26/6/2017, 13:34

» Lisice
by Gospodin_Zec 22/6/2017, 21:05

» Prodajem NOVU Italijansku frezu pipalicu Carrera
by poljomarkets 22/6/2017, 12:51

» PRODAJEM NOVU Traktorsku FREZU
by poljomarkets 22/6/2017, 12:49

» Poljomarket
by poljomarkets 22/6/2017, 09:23

» Pitanja i prijedlozi
by deanilic 20/6/2017, 18:31

» Što se iza brda valja?(2)
by Fidelito 20/6/2017, 15:04

» CASE
by marijo90 18/6/2017, 18:35

» Cijepljenje (kalemljenje)
by misoo83 16/6/2017, 02:08

» CRVENI ribizl
by Tomyyyyy 14/6/2017, 10:43

Zatvaranje brazde

Stranica 15 / 18. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Zatvaranje brazde

Postaj by angel_fire on 2/4/2013, 14:10

u nedjelju sam poorao parcelu gdje ću sijati kukuruz,da li bi bilo dobro zatvoriti brazdu s obzirom kakvo je vrijeme vjetar,padavina nema bilo je nesto malo snijega u ponedjeljak ujutro ali se to otopilo

angel_fire

Broj postova : 353
Registriran : 20.09.2012
16

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Ivan95 on 2/4/2013, 15:18

@angel_fire je napisao/la:u nedjelju sam poorao parcelu gdje ću sijati kukuruz,da li bi bilo dobro zatvoriti brazdu s obzirom kakvo je vrijeme vjetar,padavina nema bilo je nesto malo snijega u ponedjeljak ujutro ali se to otopilo

moje mišljenje je da ne. jedan čovjek je tak napravil i tri godine mu nikaj nije raslo na toj njivi. tu kod mene ak se u prolječe ore onda ti odma gore idu sa tanjuračom i odma posijaju. to je samo moje mišljenje. sigurno budu iskusniji točnije rekli Very Happy

Ivan95

Broj postova : 1149
God : 21
Zanimanje : Tehničar za logistiku i špediciju
Registriran : 23.01.2013
20

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by SteveO on 2/4/2013, 18:19

Evo ima jedna sprava sa šinom na prodaju kod nas, cijena humoristična, kao i sve cijene od ovog lika, ne znam gdje taj živi.

http://www.njuskalo.hr/traktori/blanja-hatzenbichler-6-metara-oglas-7545339
SteveO

Broj postova : 1661
Registriran : 28.08.2009
39

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by mladjo on 2/4/2013, 20:46

@SteveO je napisao/la:Evo ima jedna sprava sa šinom na prodaju kod nas, cijena humoristična, kao i sve cijene od ovog lika, ne znam gdje taj živi.

zivi u nuštru kod pruge

mladjo

Broj postova : 51
Registriran : 31.01.2013
0

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Ivan95 on 2/4/2013, 20:53

@SteveO je napisao/la:Evo ima jedna sprava sa šinom na prodaju kod nas, cijena humoristična, kao i sve cijene od ovog lika, ne znam gdje taj živi.

ma nije puno pretjeral, za nekih 100 tisuča je samo pretjeral Very Happy

Ivan95

20

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by marca on 4/4/2013, 02:30

@Ivan95 je napisao/la:
@Tomek612 je napisao/la:nebre biti idealno na ovo vrijeme kakvo je sad,a kaj dok kiša opadne nakon ka ste posijali?

ak jako zabije zemlju a klica ne zide van, sejaš nazaj Very Happy to se oče dogoditi dok je fino pripremljena zemlja, a dok je onak malo gruđje klica izađe van Very Happy ovisi kak ti se potrefi Very Happy
a šta mislite dal bi se moglo šta napraviti sa valjkom? on je ipak težak i trebao bi razbiti tu koru...

postoje i oni neki grbavi valjci... neznam kako bi ih nazvao, ali ostavljaju onako neku vijugavu teksturu... ako ko zna o cem pricam neka stavi sliku, ja neznam kako bi se izrazio Very Happy
ugl oni bi sigurno razbili koru, a dali bi to bilo dovoljno da se biljka izvuce to nebi znao...
marca

Broj postova : 263
Registriran : 12.07.2012
11

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by imt533 on 4/4/2013, 14:09

@Ivan95 je napisao/la:

ma nije puno pretjeral, za nekih 100 tisuča je samo pretjeral Very Happy

za sve strojeve su cijene bangehead
imt533

Broj postova : 470
Registriran : 28.07.2011
1

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by tomi93 on 4/4/2013, 15:24

@marca je napisao/la:
@Ivan95 je napisao/la:
@Tomek612 je napisao/la:nebre biti idealno na ovo vrijeme kakvo je sad,a kaj dok kiša opadne nakon ka ste posijali?

ak jako zabije zemlju a klica ne zide van, sejaš nazaj Very Happy to se oče dogoditi dok je fino pripremljena zemlja, a dok je onak malo gruđje klica izađe van Very Happy ovisi kak ti se potrefi Very Happy
a šta mislite dal bi se moglo šta napraviti sa valjkom? on je ipak težak i trebao bi razbiti tu koru...

postoje i oni neki grbavi valjci... neznam kako bi ih nazvao, ali ostavljaju onako neku vijugavu teksturu... ako ko zna o cem pricam neka stavi sliku, ja neznam kako bi se izrazio Very Happy
ugl oni bi sigurno razbili koru, a dali bi to bilo dovoljno da se biljka izvuce to nebi znao...

Cambridge valjak...imam ja 3 metra zahvat i jedne godine sam s njima razbijal pokoricu na kukuruzu...efekt je dobar

http://www.messis.hr/poljoprivredni_strojevi.asp?id=AC&prikaz=opis

Broj postova : 1529
God : 24
Zanimanje : bacc. ing. agr.
Registriran : 28.02.2011
19

→→→ : VIŠE

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by tomislav0405 on 6/4/2013, 13:17

evo da se i ja malo uključim, slikano prošle godine

tomislav0405

Broj postova : 59
God : 23
Zanimanje : Veterinarski teh.
Registriran : 27.03.2013
2

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by marca on 6/4/2013, 18:49

i jel ti vjetar odnio njivu? pa to nesmiješ pljunit da se nebi skorilo... Laughing
marca

Broj postova : 263
Registriran : 12.07.2012
11

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ZEKSON on 12/4/2013, 21:04

evo i ja sam počeo jučer sa zatvaranjem brazde za probu prvo sam sa gredom poravnal a kasnije s branama još prije sijetva prema potrebi brane i to je to

ZEKSON

Broj postova : 1388
Zanimanje : poljoprivreda
Registriran : 09.07.2009
25

Korisnički profil https://www.youtube.com/user/zekson123/videos

[Vrh] Go down

Postaj by Ivan95 on 12/4/2013, 23:35

kod vas v bregima ko strela. kod mene dole v ravnici voda po zemljama još Very Happy ček prije sjetve ne pripremaš s tanjuračama il sjetvospremačom il z nečim drugim?'

Ivan95

20

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ZEKSON on 13/4/2013, 09:32

@Ivan95 je napisao/la:kod vas v bregima ko strela. kod mene dole v ravnici voda po zemljama još Very Happy ček prije sjetve ne pripremaš s tanjuračama il sjetvospremačom il z nečim drugim?'
tako je kod mene se sve kaj je na ocjeditom terenu posušilo i ide odlično jedino me kiša zeza malo malo pada pa se posuši pa opet pada i tako dalje ove njive koje su najesen orane njih ču tako proči a ove koje su na prolječe njih ču frezati i neke od ovih koje su najesen orane njih ču isto frezama a još ču prije sijetve s branama proletit i odma sijetva na to Very Happy
ZEKSON

25

[Vrh] Go down

Postaj by Ivan95 on 13/4/2013, 13:46

dobro je to. gdje imam bolje pješčate zemlje tammorem iti a de imam trde zemlje tu mi je jezero Very Happy kak mi se čini brazdu nebumo zatvarali nego samo odma idemo v sjetvu .D pri vama možda nije tolko palo ko pri nama i brdovit je teren pa je to bolje, pajdaš z Kameničkog Podgorja veli da oni isto mogu bez brige sejat Very Happy

Ivan95

20

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 13/4/2013, 13:58

E moj dobri i pošteni prijatelju zekson ko što sam i sam gledam ove tvoje slike i vjeruj mi prijatelju vratio si me unazad najmanje 27 g unazad kad sam ja radio tako ko ti s imt-om uh ala sam se napatio onda ko jarac...još dan i danas mi je bubreg lijevi na desnoj strani a desni na lijevoj od tih vremena ..uh prijatelju nebih ti sad bio u koži svaka ti dala na hrabrosti cheers

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by ZEKSON on 13/4/2013, 15:52

wanted je napisao/la:E moj dobri i pošteni prijatelju zekson ko što sam i sam gledam ove tvoje slike i vjeruj mi prijatelju vratio si me unazad najmanje 27 g unazad kad sam ja radio tako ko ti s imt-om uh ala sam se napatio onda ko jarac...još dan i danas mi je bubreg lijevi na desnoj strani a desni na lijevoj od tih vremena ..uh prijatelju nebih ti sad bio u koži svaka ti dala na hrabrosti cheers
ah šta češ moram se služit ovim čim imam dok nedođu bolja vremena da si kupim bolji traktor i priključak nadam se da če to biti uskoro znam kako ti je što se tiče drndanja po sicu od traktora jaaooo samo skačem ko magare gore kad upadnem u brazdu onda nutra van sve me boli ali tako je to sad je tebi lako u novom steyr ljepo gramerovo sjedalo i nema zezancije heheh Laughing
ZEKSON

25

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 13/4/2013, 15:56

@ZEKSON je napisao/la:
wanted je napisao/la:E moj dobri i pošteni prijatelju zekson ko što sam i sam gledam ove tvoje slike i vjeruj mi prijatelju vratio si me unazad najmanje 27 g unazad kad sam ja radio tako ko ti s imt-om uh ala sam se napatio onda ko jarac...još dan i danas mi je bubreg lijevi na desnoj strani a desni na lijevoj od tih vremena ..uh prijatelju nebih ti sad bio u koži svaka ti dala na hrabrosti cheers
ah šta češ moram se služit ovim čim imam dok nedođu bolja vremena da si kupim bolji traktor i priključak nadam se da če to biti uskoro znam kako ti je što se tiče drndanja po sicu od traktora jaaooo samo skačem ko magare gore kad upadnem u brazdu onda nutra van sve me boli ali tako je to sad je tebi lako u novom steyr ljepo gramerovo sjedalo i nema zezancije heheh Laughing

Ma sad je "lijepo" prijatelju ali velim da mi ove tvoje slike vratile u doba kad sam ja bio mali kao čovijek a kao i poljoprivrednik ...i vjeruj mi to su bila vremena a ne ovo sad.I da ti skidam kapu do poda za ovaj trud i muku koju prolaziš..jer dobro znam šta je to raditi s malim imt-om 533 i 539 .

Tako ovo nikako nesmatraj kao neku uvredu ili ponižavanje nego sam samo htio reći da si za mene legenda cheers

Usput predivan ti je krajoli vako vizualno ali poljoprivredno baš i nije ili?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by ZEKSON on 13/4/2013, 16:08

wanted je napisao/la:
@ZEKSON je napisao/la:

Ma sad je "lijepo" prijatelju ali velim da mi ove tvoje slike vratile u doba kad sam ja bio mali kao čovijek a kao i poljoprivrednik ...i vjeruj mi to su bila vremena a ne ovo sad.I da ti skidam kapu do poda za ovaj trud i muku koju prolaziš..jer dobro znam šta je to raditi s malim imt-om 533 i 539 .

Tako ovo nikako nesmatraj kao neku uvredu ili ponižavanje nego sam samo htio reći da si za mene legenda cheers

e hvala na ljepim rječima pege ili kako da te več zovem wanted ne smatram kao nikakvu uvredu dapače smataram kao podršku da idem dalje Very Happy
Krajolik je predivan imaš brijegova,dolina, jaraka,šuma i šikara svega ima a poljeprivredno je kao i svugdje drugdije kod nas u hrvatskoj svugdje je isto šta češ Mad Rolling Eyes
ZEKSON

25

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 13/4/2013, 16:18

@ZEKSON je napisao/la:
wanted je napisao/la:
@ZEKSON je napisao/la:

e hvala na ljepim rječima pege ili kako da te več zovem wanted ne smatram kao nikakvu uvredu dapače smataram kao podršku da idem dalje Very Happy
Krajolik je predivan imaš brijegova,dolina, jaraka,šuma i šikara svega ima a poljeprivredno je kao i svugdje drugdije kod nas u hrvatskoj svugdje je isto šta češ Mad Rolling Eyes

Ma zovi me prijatelju pege ..ovo mi je samo maska da me nekuže ove gulikože admini ..jer ako skuže da sam ja to oma ima da me skrate za glavu Laughing

Šalu na stranu ..samo tako prijatelju uvijek u životu sebe smatraj najboljim i najljepšim čovjekom i nikad ne daj da te drugi ponižavaju ..tj nemoš ti njima zabraniti da te ponižavaju nego nikad ne daj da oni to vide da su te uspjeli poniziti večinom su to ljudi koji nisu vrijedni spomena ali eto tu su među nama ..vjeruj u sebe i svoje namjere i bori se iz petnih žila za svoje ciljeve i vjeruj mi da budeš uspijo ..i vjeruj uspjet ćeš e sad je pitanje koliko ti budeš zadovoljan s svojim uspjehom ..ali poslušaj me ako si nešto pošteno zaradio u životu pa makar i jedno jutro zemlje to ti je vrednije vjeruj mi nego 100jutra nepoštenih jer taki nisu sretni ..stoga skromnost i poštenje je jedna od največih ljudskih vrlina koja se nemogu kupiti..a isto donosi i sreću u životu...stoga ti pege želim svu seču ovog svijeta ..i dao bog da ti budeš ovakav kulak ko sad pege he Laughing

Odošmo mi prijatelju opako u off topic...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by ZEKSON on 13/4/2013, 16:28

e baš to sve stoji što si napisao možda još budem ko ti heheh :P ja sam tako čovijek koji vjeruje u sebe i svoje ciljeve i boli me k.... za tuđa mišljena dal je dobro ili nije meni je dobro ono kako ja napravim jer znam da sam ja to naapravio ali dobro da se tu još dosta raspravljat ali nejdemo u off topic da se ne naljute admini back to topic
ZEKSON

25

[Vrh] Go down

Postaj by dado47 on 17/4/2013, 20:51

Nije zabuna,ovo je zimska brazda!

Nije baš po PS-u,ali prolazi.

I naravno,mjerenje vodostaja.

Zadnja promjena: dado47; 17/4/2013, 21:00; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : dopuna posta)

dado47

Broj postova : 325
God : 45
Zanimanje : radnik
Registriran : 22.11.2012
12

Korisnički profil http://www.poljoprivredni-forum.biz/t4737-pozdrav-svima

[Vrh] Go down

Postaj by Nick14m on 18/4/2013, 16:45

Nick14m

Broj postova : 285
God : 23
Zanimanje : Učenik
Registriran : 18.11.2010
6

Korisnički profil http://www.poljoprivredni-forum.biz/t2348-nick14m

[Vrh] Go down

Postaj by ZEKSON on 18/4/2013, 18:48

danas sam uslužno zafrezao gnoj pileći priprema dosta loša kao da se nije dovoljno promrzlo prije sjetvo još jednom frezanje

ZEKSON

25

[Vrh] Go down

Postaj by KUBA on 19/4/2013, 00:06

Ja maloprije došo iz zatvaranja brazde, slike mi se sad ne da stavljat jer sam umoran, a i moram u školu ujutru, ali sutra kad dođem iz zatvaranja bit će slika. Very Happy

Broj postova : 1297
God : 19
Zanimanje : ratarstvo
Registriran : 28.12.2011
33

Korisnički profil http://www.poljoprivredni-forum.biz/t3634-markoku

[Vrh] Go down

Postaj by Pavinjak on 20/4/2013, 22:06

Evo jedan od danas, bit će još slika i video, ali kad budem sve to sredio.

I još jedan od neki dan. Nije zatvaranje, ali nema veze. Kratak je zato što mi je crkla baterija na fotoaparatu...

Pridruži se i ti! (KLIKNI)
Pavinjak
Moderator
Moderator

Broj postova : 4801
God : 22
Zanimanje : Računalni tehničar za strojarstvo
Registriran : 25.06.2008
59

Korisnički profil http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/pavinjak-t370.htm http://www.facebook.com/traktoristinajboljiljudi https://www.youtube.com/channel/UCq7AG5bTYbvUg1kB0Qhv9Gw

[Vrh] Go down

Stranica 15 / 18. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.